Internetový obchod zdarma

internetovy obchod zdarma

Internetový obchod zadarmo ponúka veľmi obmedzenú funkcionalitu. Stratégia internetových obchodov zadarmo spočíva v tom, že neskúsený používateľ si takýto internetový obchod zriadí na skúšku. Strávi čas s napĺňaním eshopu a zoznamovaním sa s jeho funkcionalitou. Po krátkej dobe však zistí, že funkcionalita, ktorú internetový obchod zadarma ponúka nieje dostačujúca. Pre upgrade na potrebnú funkcionalitu, je však potrebné väčšinou nemálo priplatiť.

Všetky ponuky internetových obchodov zdarma sú v rámci prenajímaných eshopov. Pokiaľ teda budete chcieť na eshop aspoň s akou takou funkcionalitou, budete musieť zakúpiť prenajímaný eshop. Často krát však ani toto nieje tá správna cesta a nakoniec predsa len skončíte pri eshope, ktorý sa zakupuje jednorázovo.

Odporúčame Vám vyhnúť sa teda internetovým obchodom zadarmo, ako aj prenajímaným internetovým obchodom.

Investícia do vlastného nezáväzného riešenia je vždy tá najlepšia.

Ak predsa nemáte prostriedky na realizáciu internetového obchodu je tu možnosť využiť spoluprácu so spoločnosťou NajReklama. Eshop zdarma a taktiež všetky podporné marketingové služby je možné získať, ak Váš podnikateľský nápad bude niečím zaujímavý. V tomto prípade dostanete všetko čo potrebujete a čo ponúka NajReklama zdarma. Odmeňovanie za služby bude prostredníctvom percent z predaja. Týmto modelom budete mať zaručenú maximálne vynaložené úsilie na chod Vášho internetového obchodu. Pre viac informácii o tejto špeciálnej ponuke eshop zdarma prosím navštívte web stránku www.NajReklama.sk